Килим на підлозі у вітальні - це позачасова класика, яка ніколи не вийде з моди. З цим згодні провідні інтер'єрні дизайнери, які від сезону до сезону вводять все нові тренди в області килимового дизайну. Змінюються стилі, принти, розміри і форми, але наявність килима у вітальні не заперечується. Адже, по-перше, килим робить приміщення затишніше і тепліше. По-друге, з його допомогою легко об'єднати всі елементи простору в єдину гармонійну композицію. Килимове полотно може послужити сполучною ланкою між різними відтінками, декором і предметами меблів.
Але щоб досягти гармонії, знадобиться знання нескладних правил. Давайте розглянемо, що потрібно враховувати при виборі килима в вітальню.
Якщо розмір килима не підходить, то абсолютно неважливо, наскільки він красивий і стильний. Тому, перш ніж вибирати виріб, визначте, який обсяг кращий. І до якої схеми розташування килима на підлозі ви схиляєтеся.
Якщо ви не можете визначитися зі схемою, допоможе простий експеримент. Візьміть звичайні газети і розташуйте їх відповідно до зазначених вище схемами. Який варіант здався вдаліше, на той і орієнтуйтеся.
Прямокутна і квадратна форма - безпрограшні варіанти, які однаково підійдуть як для просторих, так і для невеликих віталень. Чого не скажеш про круглі та овальні килими. Такі моделі більш вимогливі до оточуючих елементам. Важливо, щоб кругла або овальна форма дублювалася і в інших предметах інтер'єру, наприклад, стільниці журнального столика, дзеркалі на стіні, абажурі торшера або люстри.
Килимові полотна нестандартної форми (наприклад, у вигляді метелика або квітки) добре підходять для дитячих та ігрових кімнат. Якщо килим виконаний у вигляді шкури тварини, його прийнято розташовувати по центру приміщення.
Колір килима рекомендується підбирати, відштовхуючись від того, яке превалює забарвлення меблів. Якщо оздоблювальні матеріали та предмети меблів однотонні або нейтральні, вибирайте різнобарвний килим або покриття з яскравим принтом. Така модель пожвавить простір і зробить його динамічніше.
Другий варіант - різнобарвний килим, превалюючий колір якого дублюється в текстилі або шторах.
Ще одне правило полягає в підборі килима в залежності від кольору підлогового покриття. Якщо підлога темна, обирайте світле або яскраве полотно, якщо світла - килим схожої палітри.
Якщо ваша вітальня виконана в певному стилі, враховуйте його при виборі килимового полотна:
Для вітальні в стилі лофт або еклектика підійде акцентне килим або штучно состаренное полотно в стилі ретро або вінтаж.
Ці товари в нашому каталозі:
Akropolis 225 grey/blue 160х230
Anouk 325 taupe/turquoise 160х230
Antigua 500 cream/blue 160х230
У сучасних інтер'єрах найбільш доречно виглядають однотонні моделі або такі килими, поверхня яких імітує натуральні матеріали (гірські породи і мінерали, глину, землю, пісок).
Ці товари в нашому каталозі:
Antigua 300 grey/turquoise 160x230
Modena Brush с пропитками 160х230
Ще один варіант - нейтральні кольори з ненав'язливим графічним принтом.
Ці товари в нашому каталозі:
Phoenix 210 multi/grey 160х230
Luxury 210 ivory/taupe 160х230
Для створення акцентів можна використовувати полотна з яскравим кольоровим принтом. Але в цьому випадку важливо, щоб навколишня обстановка була витримана в пастельних відтінках.
Ці товари в нашому каталозі:
Ці товари в нашому каталозі:
Класична обстановка потрібно багатою і виразною текстури або щедрих візерунків.
Ці товари в нашому каталозі:
В каталозі интернет-магазину ARHome зібрані самі трендові варіанти килимів, які відмінно доповнять ваш сучасний інтер'єр!