• Ваш кошик порожній!

Декоративні вази

39 товарів
Фильтр
Ціна  450.00 - 4200.00 грн.
Наявність
Тип товару
Колір

Склад
Ширина, см

Довжина, см
Діаметр, см

Висота, см

Країна виробник

Незважаючи на те, що ми звикли сприймати вази виключно як ємність для квітів, вони мають величезне естетичне значення. Декоративна ваза може стати практично незамінним елементом інтер'єру, що гармонійно доповнить загальну картину, додасть до неї фарб. Цей аксесуар виконує дві важливі функції – практичну та естетичну. Залишається лише правильно вибрати цей елемент декору.

Як вибрати декоративну вазу?

Декоративні вази для дому сьогодні пропонуються в широкому асортименті. Він настільки великий, що іноді важко визначитися. Щоб правильно вибрати цей аксесуар, важливо керуватися основними критеріями:

  • тип використання – настільна, підлогова;
  • матеріал – кришталева, глиняна, металева, скляна, керамічна, фарфорова;
  • форма і розмір (прямокутні, круглі, великі та маленькі тощо);
  • стиль (сучасний, класичний, мінімалізм).

Декоративна підлогова ваза, купити яку можна практично під будь-який інтер'єр, досить висока — від 40 сантиметрів. Такі вироби є самостійним елементом декору, особливо в тому випадку, коли вони мають незвичайну форму, малюнок, колір. Стримана, однотонна ваза відмінно підійде і як посуд для квіткової композиції, наприклад, із сухих рослин.

Ваза декоративна настільна нижча. Поставити її можна абсолютно на будь-яку поверхню: стіл, комод, стелаж та інше. У цьому випадку велике значення має форма та силует.

Як матеріал для виготовлення ваз використовують кераміку, фарфор, скло, камінь, метал і навіть дерево. Найбільш популярними протягом століть залишаються керамічні та скляні вази. Сучасні виробники створюють їх у різних стильових рішеннях, тому обидва варіанти є чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. Порцелянові декоративні вази за часів китайських імператорів були предметом небувалої розкоші. У сучасному світі їх можна зустріти у музеях, театрах, офісах, квартирах та будинках.

Металеві вази відносяться до розряду найбільш практичних та довговічних. Завдяки емалі та фарбі така ваза може бути стилізована у будь-якому напрямку. У багатьох випадках без додаткового фарбування виріб має насичений незвичайний колір, все залежить від типу металу чи сплаву.

Вази декоративні можуть бути прямокутними, у вигляді конуса або циліндра, круглі та викривлені. Крім того, вони можуть бути виконані у вигляді грецької амфори, чаші, горщика. За розміром вироби теж різняться - бувають дуже великими і дуже дрібними.

Купити декоративну вазу можна абсолютно у будь-яке приміщення. Дерев'яні екзотичні вази стануть чудовим доповненням, якщо інтер'єр виконаний у етно-стилі. Пластикові та металеві доречні у квартирах та будинках, оформлених у стилі хай-тек. Класика дозволяє підібрати виріб з фарфору, кришталю, скла, кераміки і не тільки.

Де придбати декоративну вазу в Україні?

З вибором та придбанням красивих стильних ваз, виконаних у різних стильових напрямках проблем сьогодні немає. Купити вази з доставкою можна на сайті магазину Arhome. Менеджери інтернет-магазину нададуть консультацію та допоможуть підібрати те, що підійде безпосередньо під ваш інтер'єр.