• Ваш кошик порожній!

Дизайнерські картини

39 товарів
Фильтр
Ціна  970.00 - 13650.00 грн.
Наявність
Колір

Склад

Товщина, см

Ширина, см

Висота, см

Країна виробник

Картини — це один з елементів декору стін, що найчастіше використовуються. Навіть невелике полотно, правильно підібране та розташоване в приміщенні, здатне повністю його змінити. Дизайнерські картини залишаються актуальними завжди. Завдяки їм найсуворіше оформлення кімнати оживає, а приміщення стає більш затишним. Але придбати сучасний живопис мало. Потрібно розуміти, яке саме полотно підійде та де його повісити.

Як прикрасити кімнату за допомогою дизайнерських картин?

Сучасні дизайнерські картини є завершальним штрихом оформлення. Живопис давно увійшов у життя людини як найпопулярніший варіант прикраси кімнат, приміщень. Через століття змінилися тематика зображень та їх зміст, але ключове завдання залишилося незмінним.

Сьогодні дизайнерські картини для дому виконують кілька функцій:

 • надають приміщенню індивідуальності, прикрашають;
 • забезпечують затишок, особливу атмосферу;
 • підкреслюють загальний стиль;
 • дозволяють візуально змінити простір – розширити, звузити;
 • створюють сприятливе емоційне тло.

Вішати дизайнерські картини на стіну найкраще так, щоб вони були на рівні очей. Таке розташування дозволить краще сприймати зображення. Якщо планується повісити на стіні кілька полотен, слід залишати два-три сантиметри вільного простору між ними.

Картини в дерев'яній рамі не рекомендується розміщувати близько до інших декоративних елементів. Це може створити візуальний шум в інтер'єрі.

Масивні дизайнерські картини можна не тільки вішати на вільну стіну, але і ставити прямо на підлогу або на спеціально виділену для них полицю.

Якщо картина маленька, то на великій порожній стіні вона загубиться. І навпаки, великі полотна в компактному приміщенні візуально стиснуть простір.

Сьогодні дуже популярними є модульні картини. Але щоб вони підкреслювали загальний стиль інтер'єру, їх потрібно правильно вішати. Між частинами композиції допускається відстань від чотирьох до десяти сантиметрів. Чим більше модулі, тим більше має бути відстань.

При розміщенні на одній стіні декількох картин також слід пам'ятати про декілька правил:

 • однакові за розміром вироби можна розташовувати у ряду різної висоті;
 • масивні інтер'єрні полотна здатні пригнічувати дрібні, тому останні повинні розташовуватися над ними.

Дизайнерські картини в інтер'єрі

Дизайнерська картина буде доречною у будь-якому інтер'єрі. Але, купуючи її для дому, необхідно врахувати не лише загальний стиль, а й призначення конкретної кімнати. Якщо стелі високі, необхідно вибирати горизонтальні картини — вони візуально подовжують кімнату. Такі моменти як колір шпалер, площа приміщення, тип освітлення при виборі полотен ігнорувати не можна. Також варто орієнтуватися на колірне рішення та зміст картини. Наведемо критерії вибору дизайнерських картин для різних кімнат.

 1. Спальня. Сюди органічно впишуться природні, квіткові мотиви. Якщо хочете розмістити картину над узголів'ям ліжка, рекомендуємо вибирати виріб, написаний у світлих тонах. Над комодом радимо повісити картину із цікавим сюжетом.
 2. Вітальня. Вибираючи полотно у вітальню, можна розглядати будь-яку тематику, головне, щоб воно було виконане у відповідній палітрі. Наразі існує тренд розташування великих картин на підлозі. У просторих приміщеннях вони виглядатимуть гармонійно та стильно.
 3. До дитячої ідеально підійдуть дизайнерські картини з фантазійною сюжетною лінією. Зображення чарівного лісу із його мешканцями створить казкову атмосферу. Варіант сюжету варто вибирати, виходячи з уподобань дитини.
 4. На кухню та в їдальню можна придбати зображення фруктів та овочів, зерен кави, спецій. У першому випадку картину рекомендується розміщувати на протилежній від зони приготування стіні. В цьому випадку вона довше збереже свій первісний вигляд, що пов'язано з відсутністю впливу на неї високих температур. У їдальні можна повісити одну велику картину або підібрати композицію з різних розмірів, але виконаних в одному тематичному напрямку.
 5. Перед тим, як замовити дизайнерську картину в офіс, необхідно врахувати кілька факторів: інтер'єр, належність організації, корпоративну культуру. Якщо ви вибираєте картину в кабінет, відштовхуйтесь від стилю інтер'єру та власних уподобань.
 6. Геометрія та абстракція – ідеальний варіант для передпокоїв.

Якщо стелі високі, необхідно вибирати горизонтальні картини, які візуально не подовжують простір. Велика дизайнерська картина маслом у масивній рамі гармонійно виглядатиме в кімнаті, оформленій у класичному стилі і не підійде для мініатюрної кухні. Тому такі моменти як колір шпалер, площа приміщення, тип освітлення при виборі картин ігнорувати не можна.

Де придбати дизайнерські картини в Україні?

В інтернет-магазині Arhome представлений великий асортимент картин у різних розмірах та стилях, які підійдуть для прикраси будь-якого інтер'єру. Купити дизайнерську картину можна в будь-якому населеному пункті України. Менеджери магазину допоможуть визначитися з вибором та нададуть усю необхідну інформацію.