• Ваш кошик порожній!
Договір оферти

Цей договір є Договором публічної оферти ТОВ «АРХОУМ», далі — «Продавець» щодо дистанційного продажу товарів через інтернет-магазин www.arhome.com.ua, далі — «Договір». Відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець). Продавець розміщує Договір на офіційному інтернет-сайті Продавця www.arhome.com.ua, далі - "Сайт".

Цей Договір є угодою між «Продавцем» та будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою користувачем послуг інтернет-магазину, надалі — «Покупець», який включає всі умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (через Інтернет-магазин).

Умови цього Договору регулюють взаємовідносини Продавця та Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» №1023-XII від 12 травня 1991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України №104 від 19 квітня 2007 року.

Цей Договір є еквівалентом «усної угоди» та відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України) та містить усі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

1.2. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззаперечним прийняттям публічної оферти інтернет-магазину є факт натискання на кнопку «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ».

1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що повністю ознайомлений, і згоден з її умовами, а також у випадку, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-магазин, створений для укладання договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром — дистанційним способом продажу товару.

2.2. Товар - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.3. Персональні дані – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до Покупця.

2.4. Істотний недолік Товару — недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з наступних ознак:

а) він взагалі не може бути усунений;

б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. Предмет Договору

3.1. Інтернет-магазин зобов'язується передати у власність Покупцю товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього Договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, зокрема:

а) добровільний вибір Покупцем товарів у інтернет-магазині за категоріями;

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання та передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн в інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв'язку за контактами, вказаними в інтернет-магазині.

5. Вартість та порядок оплати товару

5.1. Вартість товару вказується на сторінках інтернет-магазину продавця.

5.2. Ціни на Товари та послуги можуть змінюватись в залежності від кон'юнктури ринку, що відображається на цінах в інтернет-магазині.

5.3. Покупець оплачує замовлення протягом 2-х робочих днів (у розмірі 100% передоплати) за допомогою банківського переказу грошей на рахунок Продавця, зазначений у рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.

6. Доставка замовлення

6.1. Відвантаження товару Покупцеві відбувається після надходження від Покупця 100% оплати за виставленим рахунком.

6.2. Доставка та повернення товару виконується силами продавця або транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця. Загальний термін доставки не може перевищувати 10 днів.

6.3. Вартість доставки в Інтернет-магазині не вказується, оскільки залежить від чинних тарифів транспортної компанії (перевізника).

6.4. При замовленні оптових партій терміни та методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

6.5. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, оскільки вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

6.6. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно при отриманні товару. Точна вартість доставки визначається компанією-перевізником.

7. Повернення товару належної якості

7.1. Покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням на таких умовах:

а) товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки;

б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить слідів використання і якщо його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушена цілісність упаковки як самого товару, так і комплектуючих до нього;

в) товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний;

г) збережено повну комплектність проданого товару;

д) товар може бути замінений при пред'явленні Покупцем розрахункового документа, виданого Покупцю разом із проданим товаром.

7.1.1. Вимоги п. 7.1. не поширюються на товари, відповідно до Додатка №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) .

7.2. У разі якщо товар не відповідає умовам визначеним у пп. а)-д) п. 7.1. Продавець має право відмовити в обміні товару.

7.3. Транспортні витрати на доставку Товару під час обміну за п. 7.1. покладаються на Покупця.

7.4. При обміні товару його гарантійний термін обчислюється наново від часу обміну.

7.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару. товару у продаж.

8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) ознайомитись з інформацією про товар, що розміщена на сайті продавця;

б) самостійно оформити замовлення на сайті;

в) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього Договору;

г) при отриманні товару у перевізника переконатися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У разі пошкодження та неповної комплектації — зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем має підписати співробітник перевізника.

8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього Договору.

8.3. Інтернет-магазин зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього Договору;

б) передати Покупцеві товар відповідно до обраного зразка, розташованого в інтернет-магазині, оформленого замовленням та умовами цієї Оферти;

в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати як відповідач у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльність третіх осіб.

8.4. Інтернет-магазин має право:

а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

9. Порядок прийому товару Покупцем

9.1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра чи продавця, покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо переконатися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності.

9.2. У разі наявності хоча б одного з наведених у п.9.1. цього Договору про недоліки, Покупець зобов'язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт має бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника або Продавця. Протягом 1 (одного) дня з моменту підписання Акту Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на товар) про виявлені недоліки та домовитись про заміну товару.
9.3. Сторони погодили, що у разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури визнається отримання Покупцем Товару у належному стані — без будь-яких механічних пошкоджень та повної комплектності.

9.4. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного терміну (строку придатності) суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару (продавця), або фальсифікації товару, підтверджених висновком експертизи, Покупець, у порядку та у строки, встановлені гарантійними зобов'язаннями виробника Товару, з урахуванням умов Договору має право на свій вибір вимагати від продавця:

9.4.1. розірвання договору та повернення сплаченої за Товар грошової суми;

9.4.2. заміни товару на такий самий товар або на аналогічний, з-поміж наявних у Продавця.

9.5. У такому разі, при підтвердженні Продавцем істотних недоліків Товару та при волевиявленні Покупця, сплачені кошти підлягають поверненню останньому на зазначені ним реквізити протягом 7 (семи) календарних днів після повернення товару.

9.6. У разі заміни неякісного Товару оплата послуг перевізника здійснюється за рахунок Продавця.

9.7. У будь-якому випадку повернення Товару має відбуватися в оригінальній упаковці, в якій надійшов Продукт, із збереженням товарного вигляду та споживчих якостей Товару.

9.8. Усі неврегульовані цим Договором питання, пов'язані з порядком, умовами гарантійного ремонту або заміни Товару при виявленні недоліків протягом терміну гарантії (придатності), регулюються відповідно до гарантійних зобов'язань, визначених виробником відповідного Товару, а у разі не встановлення виробником таких гарантійних зобов'язань — відповідно до чинного законодавства України.

10. Відповідальність сторін

10.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору у порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.

10.2. У разі обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, що виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним заходам.

10.3. Сторона, яка посилається на дію обставин непереборної сили, повинна протягом п'яти календарних днів письмово повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

10.4. Якщо через дії обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором триває понад п'ять місяців, кожна Сторона має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

10.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

11. Інші умови

11.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договіру з попередньою публікацією його на сайті «www.arhome.com.ua».

11.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

11.3. Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення.

11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час оформлення замовлення інформації.

11.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору та є датою укладання Договору купівлі-продажу між Продавцем та Покупцем.

11.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безоплатним.

11.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою функціонування Інтернет-магазину (надсилання повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень тощо).

11.8. Власним акцептом Договору Покупець добровільно дає згоду на збирання та обробку власних персональних даних у зареєстрованій базі Продавця «Контрагенти» з наступною метою: дані, що стають відомими продавцю використовуються в комерційних цілях, у тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення , передача телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграш або будь-яку іншу інформацію про діяльність магазину. Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право надсилати листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також надсилати SMS-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний у замовленні номер.

11.9. Покупець дає продавцеві право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані до баз даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (при необхідності). Покупець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не розповсюджувати та не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

11.10. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову чи електронну адресу.

12. Строк дії цього договору

12.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині www.arhome.com.ua та діє до виконання всіх умов договору.