Оплата і доставка

ОПЛАТА І ДОСТАВКА


Оплата

Оплатити обрані товари ви можете, використовуючи:

  • платіжну карту Visa/MasterCard
  • систему інтернет-банкінгу LiqPay (www.liqpay.ua)
  • послугу накладений платіж

Вибір варіанту оплати здійснюється під час оформлення замовлення. Звертаємо увагу, що відповідно до вимог міжнародного стандарту безпеки Інтернет-платежів 3D Securе введення даних здійснюється на захищеному сервері платіжної системи, куди ви будете переадресовані після натискання на кнопку «Оформити замовлення». Всі дані платіжної карти вводяться в захищеному середовищі, шифруються протоколом SSL (Secure Socket Layer) і відправляються платіжній системі в зашифрованій формі.

Також зверніть увагу, що при виборі форми оплати «Накладений платіж» необхідно внести передоплату у розмірі вартості доставки туди/назад. Сума передоплати залежить від габаритів товару і вашого міста, точний розрахунок виконується при оформленні замовлення.


Доставка

Ми цінуємо ваш комфорт, тому надаємо можливість обрати один з двох варіантів доставки «Нової Пошти»:

  • доставка до відділення «Нової Пошти»;
  • адресна доставка кур’єром «Нової Пошти» за вказаною адресою.

Графіки роботи відділень, їх адреси, а також умови надання послуг перевізником ви зможете знайти на сайті www.novaposhta.ua.

  • Вартість доставки згідно з тарифами перевізника.
  • Якщо сума замовлення від 10 000 грн — доставка здійснюється безкоштовно по Україні.

Термін доставки визначається перевізником і становить 1-3 робочих дні з моменту відправки.

*Увага! Перед відправкою весь товар страхується на повну вартість, тому під час отримання посилки обов’язково необхідно перевірити її в присутності співробітника перевізника. У разі пошкодження вмісту посилки, часткової втрати або недостачі всередині упаковки, з співробітником перевізника повинен бути складений Акт прийому-передачі. Компенсація нанесеної перевізником шкоди можлива лише за умови наявності складеного Акта. Зверніть увагу, що термін безкоштовного зберігання посилки у відділенні «Нової Пошти» становить 5 робочих днів.