• Ваш кошик порожній!

Дизайнерські дзеркала

77 товарів
Фильтр
Ціна  600.00 - 8160.00 грн.
Наявність
Колір

Склад

Товщина, см

Ширина, см

Діаметр, см

Висота, см

Країна виробник

Дзеркала — універсальний інструмент у роботі дизайнерів, здатний змінити будь-який інтер'єр до невпізнання. Особливою популярністю користуються дизайнерські дзеркала, що дозволяють створити невимовну атмосферу в будь-якому приміщенні. Правильно розташоване дзеркало дозволить візуально розширити простір, наголосити на особливості інтер'єру, побачити власне відображення на повний зріст. Щоб отримати потрібний ефект перед тим, як замовити дизайнерське дзеркало, його важливо правильно вибрати, виходячи з особливостей приміщення та особистих потреб.

Як обрати дизайнерське дзеркало?

Правильно підібрати цей елемент інтер'єру не так вже й складно, якщо знати прості правила вибору.

  1. Інтер'єр. Дизайнерське дзеркало може повністю змінити зовнішній вигляд будь-якого приміщення, як на краще, так і на гіршу. Тому, вибираючи модель, слід враховувати площу кімнати та стиль її оформлення.
  2. Форма. Асортимент вибору зараз досить великий. Дзеркало дизайнерське може бути: круглим, прямокутним, квадратним, овальним. Перелічені варіанти є найпопулярнішими і найчастіше використовуваними. Крім них є й інші рішення: у формі ромбів, трикутників, літер та цифр, анімалістичних та флористичних фігур. Останні використовуються більше для декору та не мають серйозного функціонального навантаження.
  3. Розмір. Багато залежить від того, де дзеркало буде розміщено. У невеликих за площею кімнатах та передпокоях рекомендовані квадратні або прямокутні горизонтальні моделі, що дозволяють побачити себе до пояса. Якщо площа приміщення велика, підійдуть вертикальні вироби, що дозволяють побачити свій відбиток у повний зріст. Для ванної в ідеалі купити дизайнерське дзеркало, що відображає лише обличчя людини.
  4. Призначення. Дуже важливо врахувати, яку саме функцію виконуватиме цей предмет:

•візуальне розширення простору;

•акцент на певні деталі інтер'єру;

•додаткове освітлення тощо.

  1. Матеріал рами. Якщо ви хочете придбати дизайнерське дзеркало у рамі, необхідно звертати увагу на матеріал, з якого вона зроблена. Найбільш популярними є обрамлення з дерева, металу та пластику. Металеві ковані із позолотою рами актуальні для інтер'єру, виконаного в стилі бароко. Дерев'яна рама, у тому числі і різьблена – для традиційного інтер'єру. У сучасних мінімалістичних стилях гармонійно виглядають обрамлення із пластику або металу без зайвого декору, а також моделі безрамного типу.

Як правильно розмістити дизайнерські дзеркала?

Стилістика інтер'єру прямо впливає на розміщення, розміри, форму даного елемента декору. В даний час стильне дзеркало дизайнерське придбати не проблема, так як вибір більш ніж широкий. До уваги споживача пропонуються мініатюрні та величезні, суворі та вишукані, лаконічні та незвичайні, ультрамодні та штучно зістарені моделі. Але, навіть при правильно вибраному варіанті виробу його ще необхідно правильно розмістити в приміщенні.

Вітальня

У вітальню слід купувати настінне дизайнерське дзеркало. При його розміщенні важливо враховувати джерела світла. Для візуального розширення простору розташовувати його необхідно навпроти штучного світла. Якщо в кімнаті є камін, чудовим рішенням стане розміщення дзеркала над ним. Важливо, щоб дрібні предмети не відображалися у дзеркальній поверхні. Так не створюватиметься відчуття захаращеності.

Ванна

Традиційно у ванній кімнаті дзеркало знаходиться над раковиною. При виборі настінної моделі варто враховувати стиль інтер'єру та розмір приміщення. Наявність безлічі точкових світильників у комплекті дозволить візуально збільшити простір.

Спальня

У цьому випадку багато залежить від розмірів кімнати. Якщо вона велика, то в спальню варто купувати велике настінне або підлогове дзеркало, що дозволяє повністю побачити своє відображення. Для маленьких спалень рекомендуємо звернути увагу на моделі менших розмірів, які можна розмістити над узголів'ям ліжка або на туалетному столику. Ще один варіант - це встановлення стельового дзеркала, але тут велике значення мають особисті переваги господарів будинку, стиль інтер'єру та площа кімнати.

Передпокій

Зазвичай у передпокої дзеркала вішаються на стіну. У деяких випадках, щоб візуально розширити вузьке приміщення, їх розміщують один проти одного. Дизайнерські дзеркала дозволяють не обмежуватися традиційними формами та підібрати незвичайну оригінальну модель.

Де придбати дизайнерське дзеркало в Україні?

Щоб перетворити власний будинок, зробити його нестандартним, унікальним та затишним, достатньо правильно підібрати всі елементи декору, у тому числі дзеркала. Купити дизайнерське дзеркало можна в інтернет-магазині Arhome. При необхідності співробітники магазину допоможуть правильно вибрати модель виробу, виходячи з ваших уподобань та побажань.