• Ваш кошик порожній!

Декоративні журнальні столики

8 товарів
Фильтр
Ціна  3000.00 - 6600.00 грн.
Наявність
Колір

Каркас
Ширина, см
Довжина, см
Діаметр, см
Висота, см
Граничне навантаження, кг
Країна виробник

Дім – це місце, куди ми повертаємось після роботи, відрядження, подорожей, де відпочиваємо, ділимося з близькими радістю. Це наша фортеця, тому дуже важливо зробити його максимально затишним та комфортним для себе. Важлива кожна деталь. Декоративний журнальний столик є одним з елементів, здатних змінити будь-який інтер'єр. Головне, при виборі враховувати як декоративні особливості виробу, так і його функціональність.

Як обрати декоративний журнальний столик?

Як і все, що знаходиться в квартирі, в кожній кімнаті цей елемент інтер’єру покликаний виконувати відразу кілька функцій. Тому, розглядаючи декоративні журнальні столики, важливо розуміти, що вони мають практичну і художню цінність. Ці вироби можуть стати не тільки функціональним предметом, що використовується для зберігання різних дрібниць, як підставка для квітів, тумбочка і так далі, але і здатна прикрасити собою приміщення.

При виборі виробу рекомендується звертати увагу на кілька параметрів:

 • місце розташування столика – багато залежить від приміщення, куди планується поставити виріб (у вітальню, у ванну, в дитячу, в спальню, на кухню) та від місця щодо інших меблів (під стіну, посередині кімнати);
 • cтиль інтер'єру – існують універсальні моделі, які гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, незалежно від стильового напрямку, та такі, що актуальні лише для одного конкретного стилістичного рішення;
 • розмір меблів – габарити та контури інших предметів повинні гармонійно поєднуватися з журнальним столиком, тому цей параметр має важливе значення;
 • вподобаний стиль декоративного журнального столика – насамперед важливо, щоб виріб за стилем підходив під загальну концепцію приміщення та відповідав їй за кольором, формою (овальний, квадратний, круглий столик тощо);
 • виконувані функції – є вироби, які виконують виключно декоративну функцію, а є й більш практичні моделі з поличками та ящиками для зберігання предметів, коліщатками, що дозволяє використовувати їх як сервірувальний столик тощо;
 • матеріал – сучасний журнальний декоративний столик може бути скляний, металевий, дерев'яний, пластиковий, кам'яний та комбінований (стільниця з одного матеріалу, а підставка з іншого).

Декоративний журнальний столик в інтер'єрі

При правильному підході до вибору цього предмету меблів можна підібрати ідеальну модель практично для будь-якої кімнати в домі.

 1. У вітальню краще купити журнальний декоративний столик не дуже маленького розміру, що відрізняється практичністю та функціональністю. Його можна поставити поруч із кріслами чи диваном, у центрі приміщення.
 2. Для кухні підійде тонка конструкція. Завдяки їй можна розділити приміщення на зони – робочу та обідню.
 3. У спальню підійде приліжковий або окремий столик невеликого розміру, досить низький. Що стосується дизайну, то в цьому випадку слід вибирати модель, що гармонує з іншими предметами інтер'єру.
 4. Для ванної підійдуть функціональні моделі, виготовлені з водостійких матеріалів. Цей параметр дуже важливий, тому що в цьому приміщенні рівень вологості завжди високий.
 5. У дитячу слід придбати вироби без гострих країв (круглий або овальний столик) з легких і міцних матеріалів.

Де придбати декоративний журнальний столик в Україні

Купити декоративний журнальний столик для будь-якої кімнати в будинку завжди можна в інтернет-магазині Arhome. Тут представлено величезний асортимент моделей, створених у різних стилях. Допомогти з вибором завжди зможуть наші менеджери.