Визначено головні кольори 2021 року: Ultimate Gray і Illuminating

Щороку в середині грудня Інститут PANTONE визначає головний колір майбутнього року. Щоб винести офіційний вердикт, якого з нетерпінням чекають дизайнери по всьому світу, фахівці PANTONE досліджують колірні переваги, які панують в fashion-сфері, мистецтві, архітектурі і дизайні. Крім того, на остаточний вибір впливають соціальні тренди і політичні погляди суспільства. Оголошений колір задає тенденції в креативних індустріях, впливає на те, яким буде промисловий, графічний і інтер'єрний дизайн, які відтінки будуть фігурувати в нових колекціях предметів меблів і декору, одягу та аксесуарів.

Високосний 2020 рік став, мабуть, одним з найбільш неоднозначних періодів на нашому віку. Пандемія коронавируса, новий уклад життя, що передбачає знаходження вдома 24/7, дистанційне навчання та віддалена робота, закриті кордони, загальна невизначеність і психологічна пригніченість, серйозний економічний спад - все це серйозно вплинуло на людство. Але також 2020 рік показав нам, наскільки сильний людський дух, наскільки швидко ми готові об'єднати зусилля і спрямувати підтримку тим, хто потребує допомоги, хто робить нашу нову реальність легшою та безпечнішою. 

Саме ці дві сторони 2020 року вплинули на остаточний вердикт PANTONE, і саме тому була обрано не один, а відразу два головних кольори 2021 року: Ultimate Gray ( «Граничний сірий») і Illuminating ( «Випромінюючий»). 

кольори 2021 года

Поєднання абсолютного сірого і яскравого жовтого фахівці PANTONE називають "надихаючим, таким, що дає надію". Це своєрідна комбінація строгості і дружелюбності, непохитності та енергійності, невизначеності та життєвої сили, надії на подолання труднощів. Два незалежних кольори, які підтримують один одного і надихають, як промені сонця на тлі похмурих хмар. 

PANTONE 17-5104 Ultimate Gray ( «Граничний сірий»)

Цей консервативний відтінок 2021 року дасть змогу створити відчуття твердості, стійкості і міцності. Він асоціюється з кольором гальки на морському узбережжі і демонструє готовність до будь-яких випробувань.

PANTONE 13-0647 Illuminating («Випромінюючий»)

Яскраво-жовтий життєстверджуючий відтінок зігріває і наповнює оптимізмом, асоціюється з невичерпною енергією, полуденним сонцем і надією на стабільне майбутнє.

PANTONE 2021

Як використовувати головні відтінки 2021 року в інтер'єрі?

Фахівці рекомендують не розглядати Ultimate Gray і Illuminating окремо один від одного, адже тоді втрачається сенс закладеної концепції і символізму. Тому, якщо в майбутньому році ви плануєте ремонт, і вам близькі ідеї, які були висловлені фахівцями PANTONE, використовуйте в інтер'єрі комбінацію сіро-жовтого. Щоб в такій обстановці  було комфортно знаходиться (а нові "ковідні" реалії зобов'язують враховувати психологічний комфорт при знаходженні вдома), орієнтуйтесь на наступні чинники:

 • Віддавайте перевагу насиченим відтінкам (яскраво-жовтий + насичено-сірий), вони дозволяють створити ефектну, а не тужливу стилістику. 

 • Використовуйте допоміжний світлий колір, наприклад, білий або молочний. Вони привнесуть в інтер'єр відчуття повітря і нотки легкості. Темні відтінки можуть додати інтер'єру непотрібного драматизму.

 • Пріоритет жовтого відтінку забезпечить сонячну атмосферу та веселий настрій, сірого - відчуття стриманості та непохитності.

 • Щоб не створювати зайве емоційне навантаження в інтер'єрі, використовуйте жовтий і насиченний сірий кольори при підборі меблів, текстилю та декору, а підлогу, стіни і стелі залиште нейтральних відтінків.

Ultimate Gray и Illuminating в інтер'єрі

Декор і меблі Arhome в головних відтінках 2021 року

Декор і предмети меблів в відтінку Ultimate Gray

декор Ultimate Gray

На фото зображені:

 1. Набір подушок Prisma 225 Graphit/Silver;

 2. Підвісний світильник Filin S Grey/Black;

 3. Стілець David TM125 Grey;

 4. Картина Kalahari;

 5. Настінне дзеркало Foster S125 Silver/Grey;

 6. Набір пуфів Square T125/2 Grey/Black;

 7. Ваза Lolita S II 172 Silver;

 8. Диван Santy TD225 Grey;

Декор і предмети меблів в відтінку Illuminating:

декор Illuminating

На фото зображені:

 1. Стілець Slem TM110/2 Yellow;

 2. Настінне дзеркало Doris SM115 Gold;

 3. Стілець Memfis TM110/2 Yellow;

 4. Скульптура Chihuahua K110 Multi;

 5. Декоративна корзина Brink ll Gold;

 6. Пуф Cosy T110 Yellow;

 7. Подушка Lyrical 110 Multi/Yellow;

 8. Стілець Selin TD110/2 Yellow.

Килими з комбінацією сірого і жовтого кольорів:

килими 2021

На фото зображені:

 1. Килим Pisa (Rain Strow) з пропитками 5674BK 160х230;

 2. Килим Modena Coast з пропитками 160х230;

 3. Килим Favo 5629 з пропитками 160х230;

В інтернет-магазині Arhome ви зможете придбати декор і предмети інтер'єру в трендових відтінках 2021 року - абсолютного сірого і яскраво-жовтого. Комбінуйте і експериментуйте! На думку експертів, дме сірого і насиченого жовтого в інтер'єрі 2021 року надихне, подарує надію на відродження, підштовхне до пошуку нових ідей і концепцій. 

 

14 грудня
Світильники в формі кулі в інтер'єрі

Світильники-кулі підходять для приміщень будь-якої площі. Необхідно тільки правильно підібрати плафо..

27 жовтня
Настільна лампа для робочого кабінету: наші рекомендації по вибору

Щоб правильно вибрати модель настільної лампи для роботи зверніть увагу на форму і матеріал плафона,..

16 жовтня
Ненудний сірий: як додати інтер'єру в сірих тонах вишуканості

Сірий колір в інтер'єрі — це сумно, депресивно і нудно? Ні! Якщо взяти на озброєння наші ТОП-10 хитр..

Відгуки

Написати відгук

Поганий           Хороший