Картини та фрески — настрій та емоції у вашій оселіКартини та фрески — це важлива деталь, що завершує дизайн інтер’єру. Обираючи предмет живопису для дому, обов’язково враховуйте особливості концепції оселі. Дуже важливо знайти картину, яка відтінить ваш характер, настрій та емоційний стан. Експерти Arhome сьогодні наведуть ТОП-7 порад, щодо вибору art-об’єктів.


Порада №1. Формування геометрії простору

Правильно підібрана картина або фреска дозволяє маніпулювати простором. Наприклад, картини з вертикальною орієнтацією візуально збільшують висоту стелі, а горизонтальні подовжують кімнату.


Порада №2. Обираємо колір

У кімнату з темними стінами оберіть картину в більш світлих тонах, щоб створити колірний контраст.

Картина не повинна перевантажувати інтер'єр, але й не повинна губитися в ньому. На картині повинні зустрічатися 2-3 кольори з загального оформлення кімнати. Але ці кольори не повинні переважати на полотні, інакше картина «розчиняться».


Порада №3. Без перевантаження

У приміщенні з великою кількістю меблів, не слід використовувати габаритні полотна в масивних рамах.


Порада №4. Сюжет має значення

У кімнатах призначених для відпочинку, не варто застосовувати зображення з агресивним сюжетом. Для вітальні, спальні чи лаунж-зони чудово підійдуть art-об’єкти в теплих, спокійних відтінках. Це може бути пейзаж, графіка, портрет та навіть абстракція.


Порада №5. Місце розташування

Рекомендується розміщувати полотна на рівні очей. Крім того, важливо щоб фрагменти картини гармоніювали з обстановкою навколо — статуетками, вазами, пуфами та іншим декоративними елементом.

Розмістити мозаїку можна на  вільній стіні у вигляді мозаїки.


Порада №6. Розмір має значення

Обираючи картину, враховуйте габарити кімнати, дуже важливо витримати баланс. Щоб зрозуміти який розмір полотна вам потрібен, рекомендуємо зробити прототип із паперу, прикріпити до стіни та роздивитись з різних боків.


Порада №7. Емоції та чуттєвість

Картини формують емоційний фон приміщення і наповнюють його позитивною енергетикою. Тож важливо підібрати art-об’єкт, який покращуватиме ваш настрій та створюватиме особливу атмосферу і затишок.


Замовляйте інтер’єрні картини від Arhome

Сучасні art-об’єкти допомагають об'єднати та завершити дизайн приміщення. Це важливий елемент декору, що підкреслює характер дому і підсилює обраний стиль інтер’єру.

Обирайте дизайнерську картину, що підкреслить красу вашого інтер’єру в каталозі інтернет-магазину Arhome. Оформлюйте замовлення прямо на сайті або телефонуйте за номером +38 (099) 180-03-42.

06 липня
3 поради від Arhome щодо обрання дизайнерських пуфів

Поради від експертів: як використовувати дизайнерські пуфи в інтер’єрі. 3 поради від Arhome у нашій ..

22 лютого
Синій колір в інтер'єрі: як використовувати і поєднувати

Суперечливість синього кольору часто є причиною не використовувати його при оформленні інтер'єрів. А..

16 жовтня
Ненудний сірий: як додати інтер'єру в сірих тонах вишуканості

Сірий колір в інтер'єрі — це сумно, депресивно і нудно? Ні! Якщо взяти на озброєння наші ТОП-10 хитр..

22 травня
Літній інтер'єр: 7 способів прикрасити будинок до літа

У сьогоднішній статті розповідаємо, як за допомогою декору для дому перетворити інтер'єр і привнести..

Відгуки

Написати відгук

Поганий           Хороший